O mnie

Jestem Ania, nie lubię pisać „kilku słów o sobie”, za to lubię być ciągle w ruchu i robić dużo rzeczy na raz. Bo jak coś robić to z rozmachem! Poza tym jestem nieznośnie ciekawa świata.

Jeśli chcesz wiedzieć o mnie więcej, to wystarczy, że przeczytasz słowa José Micard Teixeir, którego cytuję poniżej. Wydaje mi się, że jestem na nie jeszcze ciut za młoda, ale bardzo kiedyś chciałabym do nich dojrzeć. No i na pewno nie ujęłabym tego lepiej:

Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury.

Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniemhipokryzją, nieuczciwością
i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej.

Nie pasuję do plotkowania. Nienawidzę konfliktów i porównań. Wierzę w świat przeciwieństw i dlatego unikam ludzi o sztywnych i nieelastycznych osobowościach. przyjaźni nie lubię braku lojalności i zdrady. Nie rozumiem także tych, którzy nie wiedzą jak chwalić lub choćby dać słowo zachęty. Mam trudności
z zaakceptowaniem tych, którzy nie lubią zwierząt. A na domiar wszystkiego nie mam cierpliwości do wszystkich, którzy nie zasługują na moją cierpliwość.

P.S. Jestem bardzo cierpliwa.

Navigate